Tomaso Guarà tarafından

De Tomaso Guarà 1993 ve 2004 yılları arasında üretilmiş bir spor otomobildir. Maserati Barchetta yarışma otomobilinden geliştirilen otomobil, hafif bir şasiye ve kompozit gövdeye sahiptir. Coupé, barchetta ve spider olarak sunulan Guarà, 1990'ların zanaatkâr İtalyan süper otomobillerini anımsatan bir ruhla her şeyden önce hafifliğe ve sürüş hissine odaklanmaktadır. Çok nadir bulunan bu model, De Tomaso'nun en gizli modellerinden biri olmaya devam etmektedir.
Ödüller
Fiyatı Tomaso Guarà tarafından şuradan başlar 180,000 €, 190,000 $, 155,000 £.
Aşağıdaki tabloda yer alan tüm fiyatlar opsiyonsuz "dan" olarak gösterilmiştir.
Veri sayfası
| Marka | De Tomaso |
|---|---|
| Ticari isim | Tomaso Guarà tarafından |
| Segment | Süper Araba |
| Sunum tarihi | 04/03/1993 |
| Üretim başlangıç yılı | 1993 |
| Üretim yılı sonu | 2004 |
| Üretim ülkesi | İtalya |
| Fabrika | Modena'daki Stellantis fabrikası |
| Uzunluk | 4,19 m |
| Yükseklik | 1,20 m |
| Genişlik (aynalar ile) | 2,03 m |
Versiyonlar
- Guarà Coupé
- Guarà Barchetta
- Guarà Örümcek
Motorlar ve performans
| Teknoloji | İsim | Güç | Çift | Şanzıman | 0-100 km/s | 0-200 km/s | Maksimum hız (km/h) | Dara ağırlığı | Güç/ağırlık oranı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzin | BMW V8 4.0 | 286 hp | 400 Nm | RWD | 5 s | 15 s | 270 km/saat | 1200 kg | 4,2 |
| Benzin | Ford V8 4.6 | 320 hp | 407 Nm | RWD | 4,8 s | 14 s | 280 km/saat | 1200 kg | 3,8 |
Testler
Bu araçla ilgili test sürüşü yok.
Fotoğraf galerisi
Bu etiket için hiçbir makale bulunamadı.