Door Tomaso Guarà

De De Tomaso Guarà is een sportwagen geproduceerd tussen 1993 en 2004. Hij is ontwikkeld op basis van de Maserati Barchetta competitieauto en heeft een lichtgewicht chassis en composiet carrosserie. De Guarà, die verkrijgbaar is als coupé, barchetta en spider, focust vooral op lichtheid en rijsensaties, in een geest die doet denken aan de ambachtelijke Italiaanse supercars van de jaren 1990. Hij is zeer zeldzaam en blijft een van de meest vertrouwelijke modellen van De Tomaso.
Prijzen
De prijs van Door Tomaso Guarà start vanaf 180.000 €, 190.000 $, 155.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | De Tomaso |
|---|---|
| Handelsnaam | Door Tomaso Guarà |
| Segment | Supercar |
| Datum van presentatie | 04/03/1993 |
| Startjaar productie | 1993 |
| Einde productiejaar | 2004 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Modena |
| Lengte | 4,19 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Breedte (met spiegels) | 2,03 m |
Versies
- Coupé
- Barchetta
- Spin Guarà
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | BMW V8 4.0 | 286 pk | 400 Nm | RWD | 5 s | 15 s | 270 km/u | 1200 kg | 4,2 |
| Benzine | Ford V8 4.6 | 320 pk | 407 Nm | RWD | 4,8 s | 14 s | 280 km/u | 1200 kg | 3,8 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.