Lamborghini 400 GT

Lamborghini 400 GT 1966 ve 1968 yılları arasında üretildi ve 350 GT'nin doğrudan bir evrimiydi. Daha güçlü bir motor ve daha fazla çok yönlülük sunan 2+2 versiyonunu tanıttı. Miura'nın gelişinden önce Lamborghini'nin gelişiminde önemli bir aşamayı temsil ediyordu.
Reklamcılık
Ödüller
Fiyatı Lamborghini 400 GT şuradan başlar 450,000 €, 480,000 $, 390,000 £.
Aşağıdaki tabloda yer alan tüm fiyatlar opsiyonsuz "dan" olarak gösterilmiştir.
Veri sayfası
| Marka | Lamborghini |
|---|---|
| Ticari isim | Lamborghini 400 GT |
| Kod adı | 400 GT |
| Segment | Grand Turizm |
| Sunum tarihi | 01/03/1966 |
| Üretim başlangıç yılı | 1966 |
| Üretim yılı sonu | 1968 |
| Üretim ülkesi | İtalya |
| Fabrika | Sant'Agata Bolognese'deki Lamborghini fabrikası |
| Uzunluk | 4,64 m |
| Yükseklik | 1,22 m |
| Genişlik (aynalar ile) | 1,73 m |
Motorlar ve performans
| Teknoloji | İsim | Güç | Çift | Şanzıman | 0-100 km/s | 0-200 km/s | Maksimum hız (km/h) | Dara ağırlığı | Güç/ağırlık oranı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzin | V12 4.0 | 320 hp | 255 Nm | RWD | 6,5 s | 21 s | 260 km/saat | 1500 kg | 4,7 |
Testler
Bu araçla ilgili test sürüşü yok.
Fotoğraf galerisi
Bu etiket için hiçbir makale bulunamadı.