Lamborghini 400 GT

De Lamborghini 400 GT werd geproduceerd tussen 1966 en 1968 en was een directe evolutie van de 350 GT. Hij introduceerde een krachtigere motor en een 2+2 versie die meer veelzijdigheid bood. Hij vertegenwoordigde een belangrijke fase in de ontwikkeling van Lamborghini vóór de komst van de Miura.
Reclame
Prijzen
De prijs van Lamborghini 400 GT start vanaf 450.000 €, 480.000 $, 390.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Lamborghini |
|---|---|
| Handelsnaam | Lamborghini 400 GT |
| Codenaam | 400 GT |
| Segment | Groot Toerisme |
| Datum van presentatie | 01/03/1966 |
| Startjaar productie | 1966 |
| Einde productiejaar | 1968 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Lamborghini-fabriek in Sant'Agata Bolognese |
| Lengte | 4,64 m |
| Hoogte | 1,22 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,73 m |
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | V12 4.0 | 320 pk | 255 Nm | RWD | 6,5 s | 21 s | 260 km/u | 1500 kg | 4,7 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.