Fiat Topolino

Fiat Topolino, Fiat'ın 2023 yılında piyasaya süreceği kentsel bir elektrikli dört tekerlekli bisiklettir. 1930“lu yılların efsanevi Fiat 500 Topolino'sundan esinlenen bu model, mikrositadin konseptini modern, elektrikli ve erişilebilir bir yaklaşımla yeniden ele alıyor. Citroën Ami ve Opel Rocks-e ile aynı teknik temelde geliştirilen Topolino, her şeyden önce şehir ve günlük yolculuklar için tasarlanan çok daha duygusal ve ”Dolce Vita' tasarımıyla öne çıkıyor.
Ödüller
Fiyatı Fiat Topolino şuradan başlar 7,500, 8,000 $, £6,900.
Aşağıdaki tabloda yer alan tüm fiyatlar opsiyonsuz "dan" olarak gösterilmiştir.
Veri sayfası
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Ticari isim | Fiat Topolino |
| Segment | Hafif dört tekerlekli bisiklet |
| Sunum tarihi | 31/05/2023 |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 |
| Üretim ülkesi | Fas |
| Fabrika | Kénitra'da Stellantis tesisi |
| Uzunluk | 2,53 m |
| Yükseklik | 1,53 m |
| Genişlik (aynalar ile) | 1,40 m |
Versiyonlar
- Fiat Topolino
Motorlar ve performans
Bu araçla ilişkili bir motor yoktur.
Sınırlı sayıda basım
- Fiat Topolino Carabineri
- Fiat Topolino Sport Edition
- Fiat Topolin Sporting
- Fiat Topolino Villebrequin
Testler
Bu araçla ilgili test sürüşü yok.
Fotoğraf galerisi
Fiat Topolino ile ilgili son makaleler:
Sahiplerin görüşleri
Bu arabaya sahip misiniz veya sahip oldunuz mu? Deneyiminizi paylaşın.


