Fiat Topolino

De Fiat Topolino is een elektrische vierwieler voor in de stad die Fiat in 2023 op de markt brengt. De Topolino is geïnspireerd op de legendarische Fiat 500 Topolino uit de jaren 1930 en herontdekt het concept van de microcitadin met een moderne, elektrische en toegankelijke benadering. De Topolino is ontwikkeld op dezelfde technische basis als de Citroën Ami en Opel Rocks-e, maar onderscheidt zich door een veel emotioneler en “Dolce Vita”-ontwerp, dat vooral bedoeld is voor de stad en dagelijkse ritten.
Prijzen
De prijs van Fiat Topolino vanaf 7.500, 8.000 $, £ 6.900.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Handelsnaam | Fiat Topolino |
| Segment | Lichte vierwieler |
| Datum van presentatie | 31/05/2023 |
| Startjaar productie | 2023 |
| Land van productie | Marokko |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Kénitra |
| Lengte | 2,53 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,40 m |
Versies
- Fiat Topolino
Motoren en prestaties
Er is geen motor gekoppeld aan deze auto.
Beperkte edities
- Fiat Topolino Karabineri
- Fiat Topolino Sport Editie
- Fiat Topolin Sporting
- Fiat Topolino Villebrequin
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Nieuwste artikelen in Fiat Topolino :
Meningen van eigenaars
Bent u eigenaar of eigenaar geweest van deze auto? Deel uw ervaring.


