Lamborghini Fenomeno

Deze Lamborghini Fenomeno is een gelimiteerde serie van 29, gebaseerd op een Lamborghini Revuelto. Het vermogen van de V12-motor is teruggebracht van 1.015 pk naar 1.080 pk. De 29 bestelde auto's worden geleverd in 29 verschillende kleuren.
In mei 2026 presenteert Lamborghini de Lamborghini Fenomeno Roadster. Een cabrioversie beperkt tot 15 stuks, en nog steeds een V12-motor met 1080 pk. Terwijl er werd gesproken over een prijskaartje van tussen de 3 en 4 miljoen $ voor de Fenomeno, zou de prijs van de Fenomeno Roadster 7 miljoen $ zijn.
Prijzen
De prijs van Lamborghini Fenomeno start vanaf 3.000.000 $.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
- Lamborghini Fenomeno: 3 tot 4 miljoen $'s
- Lamborghini Fenomeno Roadster: 7 miljoen $'s
Technische gegevens
| Merk | Lamborghini |
|---|---|
| Handelsnaam | Lamborghini Fenomeno |
| Codenaam | LB835 |
| Segment | Supercar |
| Datum van presentatie | 16/08/2025 (zie presentatie artikel) |
| Startjaar productie | 2025 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Lamborghini-fabriek in Sant'Agata Bolognese |
| Lengte | 5,01 m |
| Hoogte | 1,16 m |
| Breedte (met spiegels) | 2,07 m |
| Platform | Monocoque van koolstofvezel |
Versies
- Lamborghini Fenomeno
- Lamborghini Fenonemo Roadster
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine PHEV | L545 | 1080 pk | 725 Nm | AWD | 2,4 s | 6,7 s | 350 km/u | 1771 kg | 1,64 |
Beperkte edities
- Lamborghini Fenomeno: 29 eenheden
- Lamborghini Fenomeno Roadster: 15 eenheden
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Officiële video

Onze video's

De laatste artikelen gekoppeld aan Lamborghini Fenomeno :

Geen dak, 1080 pk V12... deze nieuwe Lamborghini Fenonemo Roadster is zeldzamer en duurder dan een Ferrari.

Lamborghini heeft slechts 29 Fenomeno's gebouwd voor 3 miljoen $... en de Roadster die in mei verschijnt, zal nog exclusiever zijn.

29 unieke configuraties voor de 29 Lamborghini Fenomeno "het wordt een explosie van kleuren".

