Fiat 500

De Fiat 500 (2020) markeert een nieuwe generatie voor Fiat's iconische Italiaanse stadsauto. Hij wordt officieel onthuld op 4 maart 2020 in Milaan en zal in eerste instantie een exclusief elektrisch model zijn voordat er eind 2025 een hybride versie komt. In tegenstelling tot de vorige generatie, die in 2007 werd gelanceerd, is deze nieuwe 500 gebaseerd op een volledig nieuw platform dat is ontwikkeld voor elektrische voertuigen. Met zijn design dat trouw blijft aan de geest van de historische Nuova 500, zijn moderne technologie en zijn elektrische en vervolgens hybride aandrijflijnen wordt de Fiat 500 een van de strategische modellen van Stellantis in Europa.
Prijzen
De prijs van Fiat 500 vanaf 19.400, 30.000 $, £ 20.995.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Handelsnaam | Fiat 500 |
| Segment | Stad |
| Datum van presentatie | 04/03/2020 |
| Startjaar productie | 2020 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Mirafiori |
| Lengte | 3;63 m |
| Hoogte | 1,53 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,68 m |
| Platform | STLA Mini |
Versies
- Salon
- Cabrio
- 3+1 (extra passagiersdeur achteraan
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BEV | 500e 24 kWh | 95 pk | 220 Nm | FWD | 9,5 s | s | 135 km/u | 1180 kg | 12,4 |
| BEV | 500e 42 kWh | 118 ea | 220 Nm | FWD | 9 s | s | 150 km/u | 1330 kg | 11,3 |
| Benzine | 1.0 FireFly Hybride | 70 pk | 92 Nm | FWD | 16,5 s | s | 167 km/u | 1050 kg | 15 |
Fiat 500 elektrische
Batterijen (elektrische aandrijving)
Er zijn geen accu's verbonden aan deze auto.
Oplaadtijd (elektromotor)
Hoe lang duurt het om de auto op te laden? Fiat 500 ?
Deze auto heeft geen oplaadtijd.
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
De nieuwste artikelen gekoppeld aan Fiat 500 :

Stellantis zou 120.000 Fiat 500's per jaar produceren... maar de realiteit is half zo goed

De Fiat 500e heeft een fout die een explosie kan veroorzaken... specialist roept op tot een wereldwijde terugroepactie

Charles Leclerc rijdt rond in Monaco in een vintage Fiat 500... in dezelfde kleurstelling als zijn Ferrari's
Meningen van eigenaars
Bent u eigenaar of eigenaar geweest van deze auto? Deel uw ervaring.


