Fiat 600

Modern Fiat 600, ikonik bir Fiat isminin geri dönüşüne işaret ediyor. Resmi olarak 4 Temmuz 2023“te tanıtılan araç, İtalyan markanın yeni kentsel SUV'u olacak ve dolaylı olarak eski Fiat 500X ve Fiat 500L'nin yerini alacak. CMP/Stellantis platformuna dayanan Fiat 600, Jeep Avenger, Peugeot 2008 ve Alfa Romeo Junior ile birçok teknik özelliği paylaşıyor. Fiat 500”den ilham alan tasarımı, daha geniş iç mekanı, hibrit ve elektrikli güç aktarma organları ile Avrupa B-SUV segmentini daha erişilebilir, aile dostu bir 'Dolce Vita' yaklaşımıyla hedefliyor.
Ödüller
Fiyatı Fiat 600 şuradan başlar 24,900 €, 26,000 $, 21,000 £.
Aşağıdaki tabloda yer alan tüm fiyatlar opsiyonsuz "dan" olarak gösterilmiştir.
Veri sayfası
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Ticari isim | Fiat 600 |
| Segment | SUV |
| Sunum tarihi | 04/07/2023 |
| Üretim başlangıç yılı | 2023 |
| Üretim ülkesi | Polonya |
| Fabrika | Tychy'deki Stellantis tesisi |
| Uzunluk | 4,17 m |
| Yükseklik | 1,52 m |
| Genişlik (aynalar ile) | 1,78 m |
| Platform | CMP |
Versiyonlar
- Fiat 600 Hibrit
- Fiat 600e
Motorlar ve performans
| Teknoloji | İsim | Güç | Çift | Şanzıman | 0-100 km/s | 0-200 km/s | Maksimum hız (km/h) | Dara ağırlığı | Güç/ağırlık oranı |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzin | 1.2 Hibrit 100 | 100 hp | 205 Nm | FWD | 10,5 s | s | 184 km/s | 1300 kg | 13 |
| Benzin | 1.2 Hibrit 136 eDCT | 136 adet | 230 Nm | FWD | 8,5 s | s | 200 km/s | 1350 kg | 9,9 |
| BEV | 600e | 156 hp | 260 Nm | FWD | 9 s | s | 150 km/saat | 1500 kg | 9,7 |
Fiat 600 elektrik
Aküler (elektrikli tahrik)
Bu araçla ilgili hiçbir akü yoktur.
Şarj süresi (elektrik motoru)
Arabayı şarj etmek ne kadar sürer? Fiat 600 ?
Bu araçla ilgili şarj süresi yoktur.
Sınırlı sayıda basım
- Fiat 600 Sokak
- Fiat 600 Sport Edition Milano Cortina 2026
Testler
Bu araçla ilgili test sürüşü yok.
Fotoğraf galerisi
Resmi video

Fiat 600 ile bağlantılı son makaleler:
Sahiplerin görüşleri
Bu arabaya sahip misiniz veya sahip oldunuz mu? Deneyiminizi paylaşın.


