Fiat 600

De moderne Fiat 600 markeert de terugkeer van een iconische Fiat-naam. Hij wordt officieel onthuld op 4 juli 2023, wordt de nieuwe stedelijke SUV van het Italiaanse merk en vervangt indirect de oude Fiat 500X en Fiat 500L. De Fiat 600 is gebaseerd op het CMP/Stellantis-platform en deelt veel technische kenmerken met de Jeep Avenger, Peugeot 2008 en Alfa Romeo Junior. Met zijn op de Fiat 500 geïnspireerde styling, ruimere interieur en hybride en elektrische aandrijflijnen richt hij zich op het Europese B-SUV-segment met een toegankelijkere, gezinsvriendelijke “Dolce Vita”-aanpak.
Prijzen
De prijs van Fiat 600 start vanaf 24.900 €, 26.000 $, £ 21.000.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Fiat |
|---|---|
| Handelsnaam | Fiat 600 |
| Segment | SUV |
| Datum van presentatie | 04/07/2023 |
| Startjaar productie | 2023 |
| Land van productie | Polen |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Tychy |
| Lengte | 4,17 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,78 m |
| Platform | CMP |
Versies
- Fiat 600 Hybride
- Fiat 600e
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 1,2 Hybride 100 | 100 pk | 205 Nm | FWD | 10,5 s | s | 184 km/u | 1300 kg | 13 |
| Benzine | 1.2 Hybride 136 eDCT | 136 ea | 230 Nm | FWD | 8,5 s | s | 200 km/u | 1350 kg | 9,9 |
| BEV | 600e | 156 pk | 260 Nm | FWD | 9 s | s | 150 km/u | 1500 kg | 9,7 |
Fiat 600 elektrische
Batterijen (elektrische aandrijving)
Er zijn geen accu's verbonden aan deze auto.
Oplaadtijd (elektromotor)
Hoe lang duurt het om de auto op te laden? Fiat 600 ?
Deze auto heeft geen oplaadtijd.
Beperkte edities
- Fiat 600 Straat
- Fiat 600 Sport Editie Milano Cortina 2026
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Officiële video

De nieuwste artikelen gekoppeld aan Fiat 600 :
Meningen van eigenaars
Bent u eigenaar of eigenaar geweest van deze auto? Deel uw ervaring.


