Maserati Indy

De Maserati Indy is een GT die werd geproduceerd tussen 1969 en 1975. Zijn naam is een eerbetoon aan Maserati's overwinningen in de Indianapolis 500. Deze 2+2 coupé, ontworpen door Vignale, combineerde prestaties, comfort en veelzijdigheid. Als indirecte opvolger van de Mexico werd het een van de laatste grote klassieke Maserati GT's voor het Citroëntijdperk.
Reclame
Prijzen
De prijs van Maserati Indy start vanaf 80.000 €, 85.000 $, 70.000 POND.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Maserati |
|---|---|
| Handelsnaam | Maserati Indy |
| Codenaam | AM116 |
| Segment | Groot Toerisme |
| Datum van presentatie | 30/10/1968 |
| Startjaar productie | 1969 |
| Einde productiejaar | 1975 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Modena |
| Lengte | 4,74 m |
| Hoogte | 1,26 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,76 m |
Versies
- Indy 4.2
- Indy 4,7
- Indy 4,9
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | V8 4.2 | 260 pk | 377 Nm | RWD | 7 s | 22 s | 240 km/u | 1600 kg | 6,1 |
| Benzine | V8 4.7 | 290 pk | 410 Nm | RWD | 6,5 s | 20 s | 250 km/u | 1650 kg | 5,7 |
| Benzine | V8 4.9 | 320 pk | 480 Nm | RWD | 6,2 s | 19 s | 265 km/u | 1680 kg | 5,3 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.