Kimera K39

De Kimera K39 is een Italiaanse hypercar die in 2026 wordt onthuld door Kimera Automobili. In navolging van de EVO37 en EVO38, geïnspireerd op de Lancia Rally 037, verandert de fabrikant uit Piemonte nu van schaal met een geheel nieuw project. De K-39 is geïnspireerd op de Italiaanse endurance prototypes en rallyauto's uit de jaren 1980, heeft een extreme, aerodynamisch ontworpen carrosserie en wordt aangedreven door een twin-turbo V8-motor van Koenigsegg met een vermogen van 1000 pk.
Prijzen
De prijs van Kimera K39 start vanaf 2.300.000 €, 2.700.000 $, 2.000.000 POND.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Kimera Automobili |
|---|---|
| Handelsnaam | Kimerai K39 |
| Codenaam | K39 |
| Segment | Hyperauto |
| Datum van presentatie | 16/05/2026 |
| Startjaar productie | 2026 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Kimera Automobili fabriek in Cuneo |
| Lengte | 4,6 m |
| Hoogte | 1,1 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,9 m |
Versies
- K-39
- K-39 Pikes Peak
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | V8 5.0 Biturbo Koenigsegg | 1000 pk | 1200 Nm | RWD | 2,5 s | 6,5 s | 350 km/u | 1100 kg | 1,1 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij

