De Tomaso P72

La De Tomaso P72 is een supercar die in 2019 wordt onthuld op het Goodwood Festival of Speed. Het markeert de comeback van De Tomaso met een auto die is geïnspireerd op de competitieprototypes uit de jaren zestig, in het bijzonder de legendarische De Tomaso P70. De P72 heeft een heel andere filosofie dan moderne hypercars: geen hybridisering, geen gigantische schermen, maar een spectaculair neo-retro-design, een samengeperste V8 en een handgeschakelde versnellingsbak.
Prijzen
De prijs van De Tomaso P72 start vanaf 1.600.000 €, 1.700.000 $, 1.400.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | De Tomaso |
|---|---|
| Handelsnaam | De Tomaso P72 |
| Codenaam | P72 |
| Segment | Supercar |
| Datum van presentatie | 04/07/2019 |
| Startjaar productie | 2025 |
| Land van productie | Duitsland |
| Fabriek | Ferrari-fabriek in Maranello |
| Lengte | 4,41 m |
| Hoogte | 1,04 m |
| Breedte (met spiegels) | 2 m |
Versies
- P72 Lanceringseditie
- P72
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | V8 5.0 Supercharged | 700 pk | 820 Nm | RWD | 3 s | 8 s | 350 km/u | 1400 kg | 2 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.