Alfa Romeo GTA / GTAm

GTA's zijn de competitieversies van Bertone GT's, ontwikkeld voor de racerij. Hun naam staat voor “Gran Turismo Alleggerita”.
Reclame
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo GTA / GTAm start vanaf 150.000 €, 160.000 $, 130.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo GTA |
| Codenaam | 105 |
| Segment | Coupé |
| Datum van presentatie | 01/06/1965 |
| Startjaar productie | 1965 |
| Einde productiejaar | 1971 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Autodelta fabriek |
| Lengte | 4,08 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,58 m |
Versies
- GTA 1600
- GTA 1300 Junior
- GTAm
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | GTA 1300 | 96 ea | 120 Nm | RWD | 10,5 s | 0 s | 175 km/u | 930 kg | 9,6 |
| Benzine | GTA 1600 | 115 pk | 145 Nm | RWD | 9 s | 0 s | 185 km/u | 950 kg | 8,2 |
| Benzine | GTAm | 200 pk | Nm | RWD | 6 s | 0 s | 240 km/u | 940 kg | 4 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen tag gekoppeld aan deze auto.