Alfa Romeo GT Bertone

De GT Bertone zijn de Alfa Romeo coupés ontworpen door Bertone en geproduceerd tussen 1963 en 1976. Ze zijn gebaseerd op de Giulia en werden al snel de maatstaf voor sportcoupés.
Reclame
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo GT Bertone start vanaf 28.000 €, 30.000 $, £24.000.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo GT Bertine |
| Codenaam | 105 |
| Segment | Coupé |
| Datum van presentatie | 09/09/1963 |
| Startjaar productie | 1963 |
| Einde productiejaar | 1976 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis Arese plant |
| Lengte | 4,08 m |
| Hoogte | 1,32 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,58 m |
Versies
- Giulia Sprint GT
- GT Junior
- 1750 GTV
- 2000 GTV
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 1.3 | 89 ea | 118 Nm | RWD | 12 s | 0 s | 170 km/u | 980 kg | 11 |
| Benzine | 1.6 | 109 ea | 140 Nm | RWD | 10,5 s | 0 s | 180 km/u | 1000 kg | 9,2 |
| Benzine | 1.75 | 118 ea | 166 Nm | RWD | 9,5 s | 0 s | 185 km/u | 1040 kg | 8,8 |
| Benzine | 2.0 | 128 ea | 178 Nm | RWD | 9 s | 0 s | 190 km/u | 1060 kg | 8,3 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.