Alfa Romeo 2600

De Alfa Romeo 2600 werd geproduceerd tussen 1962 en 1968 en was de laatste Alfa Romeo met een conventionele zescilinder lijnmotor. Als opvolger van de 2000 was dit het topmodel van het merk, met superieure prestaties en meer comfort.
Reclame
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo 2600 start vanaf 50.000 €, 55.000 $, 45.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo 2600 |
| Codenaam | 106 |
| Segment | Salon |
| Datum van presentatie | 01/03/1962 |
| Startjaar productie | 1962 |
| Einde productiejaar | 1968 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis Arese plant |
| Lengte | 4,70 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,67 m |
Versies
- 2600 Berlina
- 2600 Sprint
- 2600 Spin
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 2.6 | 145 pk | 216 Nm | RWD | 10,5 s | 0 s | 190 km/u | 1400 kg | 9,6 |
| Benzine | 2.6 Sprint | 145 pk | 216 Nm | RWD | 10 s | 0 s | 200 km/u | 1350 kg | 9,3 |
| Benzine | 2.6 Spin | 145 pk | 216 Nm | RWD | 0 s | 0 s | 200 km/u | 1300 kg | 8,9 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.