Alfa Romeo 2000

De Alfa Romeo 2000 was een topmodel dat tussen 1958 en 1961 werd geproduceerd. Hij volgde de 1900 op en betekende een stap hoger in de markt met meer comfort en betere prestaties. Hij was verkrijgbaar als sedan, coupé en cabriolet, belichaamde de Italiaanse elegantie van de late jaren 50 en maakte de weg vrij voor de komst van de 2600.
Reclame
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo 2000 start vanaf 40.000 €, 43.000 $, 35.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo 2000 |
| Codenaam | 102 |
| Segment | Salon |
| Datum van presentatie | 31/10/1957 |
| Startjaar productie | 1958 |
| Einde productiejaar | 1961 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis Arese plant |
| Lengte | 4,71 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,67 m |
Versies
- 2000 Berlina
- 2000 Sprint (coupé)
- 2000 Spin
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 2.0 | 115 pk | 167 Nm | RWD | 13 s | 0 s | 170 km/u | 1300 kg | 11,3 |
| Benzine | 2.0 Sprint | 115 pk | 167 Nm | RWD | 12,5 s | 0 s | 175 km/u | 1200 kg | 10,4 |
| Benzine | 2.0 Spider | 115 pk | 167 Nm | RWD | 12,5 s | 0 s | 175 km/u | 1180 kg | 10,2 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.