Alfa Romeo 1900

De Alfa Romeo 1900 werd geproduceerd tussen 1950 en 1958 en betekende een revolutie voor het Italiaanse merk. Het was het eerste Alfa Romeo model dat was ontworpen voor de productie in grotere series, met een moderne monocoque structuur. Hij werd gepositioneerd als een krachtige, veelzijdige sedan en was er ook in coupé- en cabrioletversie. Zijn slogan “de gezinsauto die races wint” vat zijn DNA perfect samen.
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo 1900 start vanaf 45.000 €, 48.000 $, 38.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo 1900 |
| Codenaam | 1900 |
| Segment | Salon |
| Datum van presentatie | 05/10/1950 |
| Startjaar productie | 1950 |
| Einde productiejaar | 1958 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Alfa Romeo fabriek in Portello |
| Lengte | 4,44 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,67 m |
Versies
- 1900 Berlina
- 1900 Super
- 1900 TI
- 1900 Sprint (coupé)
- 1900 Super Sprint
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 1.9 | 80 pk | 140 Nm | RWD | 15 s | s | 150 km/u | 1250 kg | 15,6 |
| Benzine | 1.9 TI | 100 pk | 160 Nm | RWD | 13 s | s | 170 km/u | 1250 kg | 12,5 |
| Benzine | 1.9 Super | 115 pk | 167 Nm | RWD | 12 s | s | 180 km/u | 1200 kg | 10,4 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.