Alfa Romeo 1750 Berlina

De Alfa Romeo 1750 Berlina was een sedan die tussen 1968 en 1972 werd geproduceerd, afgeleid van de Giulia. Hij werd gepositioneerd als een modernere versie met betere prestaties, met een licht gewijzigd design en een krachtigere motor. Hij markeerde Alfa Romeo's stap naar een hogere marktklasse en maakte de weg vrij voor de komst van de 2000 Berlina.
Reclame
Prijzen
De prijs van Alfa Romeo 1750 Berlina start vanaf 22.000 €, 24.000 $, 19.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Alfa Romeo |
|---|---|
| Handelsnaam | Alfa Romeo 1750 Berlina |
| Codenaam | 105 |
| Segment | Salon |
| Datum van presentatie | 01/01/1968 |
| Startjaar productie | 1968 |
| Einde productiejaar | 1972 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis Arese plant |
| Lengte | 4,39 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,56 m |
Versies
Restyling
- 1e serie (1968 - 1969)
- 2e serie (1969 - 1972)
Versies
- 1750 Berlina
- 1750 Berlina Injectie
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 1.75 carburateur | 118 ea | 166 Nm | RWD | 10 s | 0 s | 185 km/u | 1050 kg | 8,9 |
| Benzine | 1,75 injectie | 122 ea | 170 Nm | RWD | 9,5 s | 0 s | 190 km/u | 1080 kg | 8,9 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.