Maserati Sebring

De Maserati Sebring is een GT die werd geproduceerd tussen 1962 en 1968. Zijn naam is een eerbetoon aan Maserati's overwinning in de 12 uur van Sebring in 1957. Deze 2+2 coupé, ontworpen door Vignale, combineert Italiaanse elegantie, comfort en hoge prestaties dankzij de zescilinder lijnmotor afgeleid van de 3500 GT. De Sebring was een van de laatste grote klassieke Maserati's met voormotor vóór de komst van de V8 GT's in de jaren 1970.
Prijzen
De prijs van Maserati Sebring start vanaf 85.000 €, 90.000 $, 75.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Maserati |
|---|---|
| Handelsnaam | Maserati Sebring |
| Codenaam | AM101 |
| Segment | Groot Toerisme |
| Datum van presentatie | 15/03/1962 |
| Startjaar productie | 1962 |
| Einde productiejaar | 1968 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Modena |
| Lengte | 4,50 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,72 m |
Versies
Restyling
- Serie I (1962 - 1965)
- Serie II (1965 - 1968)
Versies
- Sebring 3500 GT
- Sebring 3700 GT
- Sebring 4000 GT
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | 3.5 I6 | 235 pk | 343 Nm | RWD | 8,5 s | 27 s | 235 km/u | 1450 kg | 6,2 |
| Benzine | 3.7 I6 | 245 pk | 363 Nm | RWD | 8 s | 25 s | 240 km/u | 1480 kg | 6 |
| Benzine | 4.0 I6 | 255 ea | 392 Nm | RWD | 7,5 s | 24 s | 250 km/u | 1500 kg | 5,9 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Geen artikelen gevonden voor deze tag.