Maserati Grecale Folgore

Motorgeluid
De Maserati Grecale Folgore is de eerste 100 % elektrische SUV van het merk Trident. Hij wordt onthuld in het voorjaar van 2022, maar zal pas eind 2023 in de verkoop gaan. Hij deelt hetzelfde Giorgio evo-platform als de verbrandingsversie.
Reclame
Prijzen
De prijs van Maserati Grecale Folgore start vanaf 112.000 €, 109.000 $, 99.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Frankrijk | 125 850 € | 111 350 € |
| Italië | 127 100 € | 113 600 € |
| Duitsland | 124 301 € | 124 302 € |
| Verenigde Staten | niet beschikbaar | $109,000 |
| Japan | niet beschikbaar | niet beschikbaar |
| Verenigd Koninkrijk | £109,905 | £99,000 |
Technische gegevens
| Merk | Maserati |
|---|---|
| Handelsnaam | Maserati Grecale Folgore |
| Codenaam | M182 Folgore |
| Segment | D-SUV |
| Datum van presentatie | 22/03/2022 (zie presentatie artikel) |
| Startjaar productie | 2023 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Stellantis fabriek in Cassino |
| Lengte | 4,86 m |
| Hoogte | 1,65 m |
| Breedte (met spiegels) | 2,16 m |
| Platform | Giorgio evo |
Motoren en prestaties
Er is geen motor gekoppeld aan deze auto.
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Officiële video

Laatste artikelen in Maserati Grecale Folgore :

Deze Maserati V8 SUV doet mee aan rally-races... maar het is niet echt een Maserati

Jeremy Clarkson wist niet eens dat de Maserati Grecale bestond... en geeft toe: «Ik ben al heel lang niet meer verrast door een auto»

Maserati bereidt al een verbeterde versie van zijn SUV voor om de verkoop te stimuleren
Meningen van eigenaars
Bent u eigenaar of eigenaar geweest van deze auto? Deel uw ervaring.


