Ferrari Amalfi / Amalfi Spider

De Ferrari Amalfi is een 2+2 grand tourer die in juli 2025 werd onthuld als opvolger van de Ferrari Roma: dezelfde algemene positionering (elegante GT met V8-motor), maar met een vernieuwd design (interieur en exterieur) en verbeterde prestaties. De Ferrari Amalfi Spider werd onthuld op 12 maart 2026 als opvolger van de Roma Spider.
Reclame
Prijzen
De prijs van Ferrari Amalfi / Amalfi Spider start vanaf 240.000 €, 280.000 $, 200.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Handelsnaam | Amalfi |
| Codenaam | F169M |
| Segment | Grand Touring (GT) |
| Datum van presentatie | 01/07/2025 (zie presentatie artikel) |
| Startjaar productie | 2026 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Ferrari-fabriek in Maranello |
| Lengte | 4,66 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,95 m |
Versies
- Ferrari Amalfi (Coupé) - GT 2+2 versie
- Ferrari Amalfi Spider
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine | Amalfi | 640 pk | 760 Nm | RWD | 3,3 s | 9 s | 320 km/u | 1470 kg | 2,3 |
| Benzine | Amalfi Spin | 640 pk | 760 Nm | RWD | 3,3 s | 9,4 s | 320 km/u | 1556 kg | 2,4 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Officiële video




