Lamborghini Temerario

De Lamborghini Temerario is de supercar die is ontworpen als opvolger van de Lamborghini (die meer dan 3.000 exemplaren per jaar verkocht). Hoewel hij krachtiger is, wordt de V10 motor vervangen door een 4.0L V8 motor gekoppeld aan drie elektromotoren (2 voor en 1 achter) en een batterij. Ondanks de overstap naar de V8-motor draait deze tot 10.000 tpm.
Reclame
Prijzen
De prijs van Lamborghini Temerario start vanaf 310.000 €, 350.000 $, 260.000 £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Lamborghini |
|---|---|
| Handelsnaam | Lamborghini Temerario |
| Codenaam | LB634 |
| Segment | supercar |
| Datum van presentatie | 16/08/2024 (zie presentatie artikel) |
| Startjaar productie | 2025 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Lamborghini-fabriek in Sant'Agata Bolognese |
| Lengte | 4,70 m |
| Hoogte | 1,20 m |
| Breedte (met spiegels) | 1,99 m |
| Platform | Monocoque van koolstofvezel |
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine PHEV | L411 | 920 pk | 730 Nm | AWD | 2,7 s | 7,3 s | 343 km/u | 1690 kg | 1.83 |
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Officiële video

De laatste artikelen gekoppeld aan Lamborghini Temerario :

Hij neemt zijn Lamborghini Temerario van €400.000 in ontvangst... en ontdekt dat je €12.000 per jaar moet betalen om de V8 te upgraden naar een V10.

De Lamborghini Temerario GT3 heeft net zijn racedebuut gemaakt... maar hij verbergt een historische primeur voor het merk

Temerario V8 amper geleverd: waarom Lamborghini de Spyder al voorbereidt


