Ferrari F80

Motorgeluid
De Ferrari F80 is de nieuwste gehomologeerde supercar van het merk Prancing Horse. Hij wordt geproduceerd in 799 exemplaren en treedt in de voetsporen van de F40, F50 en La Ferrari. Hij onderscheidt zich door het gebruik van een 3.0L V6-motor die is afgeleid van de 499P hypercar. Deze verbrandingsmotor is gekoppeld aan 3 elektromotoren om een uitzonderlijke 1.200 pk te leveren.
Prijzen
De prijs van Ferrari F80 start vanaf 3,6 miljoen €, 3,9 miljoen $, 2 miljoen £.
Alle prijzen in de onderstaande tabel zijn vanaf prijzen zonder opties.
Technische gegevens
| Merk | Ferrari |
|---|---|
| Handelsnaam | Ferrari F80 |
| Codenaam | F250 |
| Segment | Supercar |
| Datum van presentatie | 17/10/2024 (zie presentatie artikel) |
| Startjaar productie | 2025 |
| Land van productie | Italië |
| Fabriek | Ferrari-fabriek in Maranello |
| Lengte | 4,84 m |
| Hoogte | 1,14 m |
| Breedte (met spiegels) | 2,06 m |
Motoren en prestaties
| Technologie | Naam | Stroom | Koppel | Transmissie | 0-100 km/u | 0-200 km/u | Maximumsnelheid (km/u) | Tarragewicht | Vermogen-gewichtsverhouding |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Benzine PHEV | F163CG | 1200 pk | 850 Nm | AWD | 2,15 s | 5,75 s | 350 km/u | 1525 kg | 1,27 |
Beperkte edities
Bekende eigenaren :
- Zlatan Ibrahimović : Ferrari F80 volledig zwart
- David Lee: Ferrari F80 Tailor Made, blootgesteld koolstofvezel
- Collectie Okamoto: Ferrari F80 rood
Tests
Geen proefrit verbonden aan deze auto.
Fotogalerij
Officiële video

Nieuwste artikelen gerelateerd aan Ferrari F80 :

«Ferrari kan alles verkopen»: hij verkoopt hypercars en legt uit waarom de F80 een flop wordt

Een Ferrari F80 is zojuist onder een valse naam te koop aangeboden voor meer dan 7 miljoen euro... hoe lang nog voordat de advertentie verdwijnt?

«Mijn F80 is al een miljoen meer waard dan hij kostte»: deze Ferrari is buiten bereik, zelfs voor de ultrarijken
Meningen van eigenaars
Bent u eigenaar of eigenaar geweest van deze auto? Deel uw ervaring.


